3 יזמיות אופנה בינלאומיות שעשו את זה בענק

כשרוצים להצליח, אין כמו לקבל השראה ממי שכבר עשה את זה בגדול ויש המון דוגמאות מהחיים האמיתיים. למשל, שלוש הנשים הבאות, שהקימו אימפריית אופנה בעצמן. משהו לחלום עליו

מה אתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? לפעמים הדרך מתגלה עוד בשלבים צעירים בחיים ובמקרים אחרים, זה משהו שדורש עבודה וקורה מאוחר יותר, ואפילו בטעות. שלוש הנשים הבאות מהוות השראה גדולה בעולם האופנה ובכלל. שלושתן, הכניסו את סגנונן האישי והייחודי אל תוך המותג אותו הן הקימו ומהוות השתקפות מלאה שלו.

הכירו 3 מוזות אופנה שהקימו אימפריה – אולי זה יעורר בכם את ההשראה שהכל אפשרי:

סוזן גרג קוגר – מייסדת Modcloth, חנות בגדי הרטרו הגדולה בעולם

לסוזן גרג קוגר היה רומן ישן עם בגדי וינטאג' והיא עשתה ממנו חתיכת קריירה. הכל התחיל ב2002, בעוד סוזן היתה סטודנטית וניסתה למכור את אוצרות הוינטאג' שלה כדי לפנות מקום במלתחה וגייסה את בן זוגה אז ובעלה היום – אריק קוגר, שיבנה עבורה אתר על פי הבקשות המפורטות שלה (לאריק היה סטודיו לפיתוח אתרים). למרות שהיא מתארת את הלוגו שעיצבה עבורו כמשהו שנראה כאילו לקחו ממצגת פאואר פוינט. היום,האתר ביצע מכירה כבר ביומו הראשון באוויר. Modcloth הוא אימפריית בגדי רטרו אמריקאית ידועה ומשגשגת המוכרת ומשלחת לרחבי העולם. עד היום סוזן מוכרת כמקדמת דימוי גוף נשי חיובי, באתר שלה לא תראו רק בחורות שדופות אלא נשים בכל צורה, גיל ומראה.

ג'ן גוטש – מייסדת Ban.do, חנות אינטרנט שלוקחת את ה-Fun ברצינות

המוזה הבלונדינית והעליזה שעומדת מאחורי המותג הכי אופטימי וכיפי Ever. באמת, להסתכל על ג'ן באינסטגרם גורם לנו להרגיש שאף אחד לא חייב להזדקן לעולם. החנות, שמוכרת ביגוד, יומנים ואקססוריז הכי עליזים ביקום מגלגלת מיליונים ונמכרת בכל רחבי העולם. איך זה קרה? לפני הקמת ban.do, עיסוקה העיקרי של גוטש היה עיצוב סטים של צילומים וכעבור עשור בתחום, כשהיא כותבת בשני בלוגים שונים ומתחילה להכנס בעצמה לתחום הצילוםהקימה את ban.do. בהתחלה זה היה רק מיזם חביב למכירת פרטי אופנה בשיתוף חברה ועם אפס ציפיות, אך די מהר עיסוקה החדש כצלמת וגם האתר, החלו להמריא יחד, עד שג'ן היתה חייבת לבחור. מן הסתם, כבר אפשר להבין שצלמת, היא לא.

האינסטגרם של ג'ן, אחד הטובים: jengotch@

יזמיות אופנה - ג'ן גוטש, מייסדת ban.do
ג'ן גוטש, מייסדת ban.do

טבי גבינזון – מנערה בלוגרית לאייקון אופנה ואשת עסקים

איך עושים כסף מבלוג? הנה דוגמא מטאורית: טאבי גבינזון היא תופעה שגורמת ללסת לצנוח, כי היא הצליחה צעירה כל כך, שזה בלתי נתפש. גאביזון היממה את עולם האופנה כשבגיל 11, הבלוג שלה Style Rookie ("טירונית סטייל"), הפך לאחד ממדריכי האופנה האינטרנטיים הפופולריים והמשפיעים ביותר. בגיל 15, היא הקימה את Rookie Magazine, בו היא עד היום העורכת הראשית ומהווה קול חזק ומשפיע בעולם האופנה. בנוסף, שיחקה טאבי בסרטים, והסיתה את תשומת ליבה לתרבות הפופ ולשיח פמיניסטי.

צפו בהרצאה של טאבי ב-TED:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

המיוחדים של החודש

מה עוד מעניין אצלנו