3 כלים לשיווק עצמי שאפשר ללמוד לבד

יש לך עיסוק צדדי שיכול להכניס כסף? הכלים הבאים יעזרו לך לשווק את עצמך, ואת כולם, אפשר ללמוד גם אונליין.

עסק לא יכול להתקיים היום ללא הפצת הבשורה בכלים המוכרים לשיווק היום, כשהמינימום הוא הפצה בפייסבוק, אינסטגרם דרך הקמת בלוג אישי ועוד. עבור כלים בסיסיים אלה, אפשר לשלם למקצוענים ואפשר לנסות לקזז עלויות על ידי למידת הכלים הנחוצים לכך. חלקם הינם בגדר חובה גם כאשר אנחנו עובדים מול אנשי מקצוע המנהלים עבורנו את הפרסום, כדי להוזיל עלויות או אפילו בכדי לשמור על אופי המותג שלנו כפי שנרצה לראות אותו עולה לפרסום.

1. צילום באמצעות טלפון נייד

היום, לתמונות יש מקום רב יותר מלמילים – הן מושכות את העין, מקנות למותג אופי ועושות ללקוחות חשק להקליק. אם נדמה לך שבלי מצלמת DSLR מקצועית, אין ביכולתך ליצור תמונות איכותיות, זו טעות – אפשר לצלם תמונות מדהימות באמצעות הטלפון הנייד בלבד. כשהכללים לצילום הם זהים כגון, לכלול את כל האובייקט במצלמה, לצלם בתאורה נכונה וכיוב', אפשר להשיג תוצאות מעולות.

הרשת החברתית האהובה עלינו היא איך לא, אינסטגרם, והקורס הזה, מוקדש כולו לצילום מקצועי באמצעות הטלפון הנייד! מוגש על ידי טייסון וויטלי, צלם מקצועי מוכשר:

טייסון וויטלי – להפוך את הנייד למצלמה מקצועית

2. שיווק באמצעות ניוזלטר

יש לך לקוחות? נהדר. אבל מה לגבי רשימת דיוור? זהו הכלי שיעזור לך לשמור קשר עם לקוחותיך, לתחזק מועדות לקוחות עם הטבות שונות וליידע לגבי מבצעים מעניינים. למעשה, רשימת דיוור היא אולי הכלי השיווקי החזק ביותר שהעסק שלך מפספס. אנשי שיווק מובילים אומרים היום שזהו כלי שצריך להתחיל איתו עוד בתחילת הדרך, כמו עם ניהול עמוד פייסבוק. ככל שתצברו יותר מיילים מורשי דיוור ברשימה שלכם, כך תוכלו למקסם את הרווחים שלכם מהעסק.

אליסון ואן הוטן ממייל צ'ימפ, מעבירה קורס נפלא שבו היא מסבירה איך בונים אסטרטגיית שיווק באמצעות דיוור:

אליסון ואן הוטן – אימייל מרקטינג

3. לספר את הסיפור שלך ברשתות החברתיות

מנהל שיווק טוב יודע שסיפור טוב, עושה את ההבדל בין שיווק בינוני למצוין. בעולם התחרותי של היום, אין כמעט מקום לעסקים שאי אפשר למצוא ולתקשר איתם דרך פייסבוק, שמתחזקים נוכחות וירטואלית טובה וגם, יודעים לעשות קצת כיף בעיניים בשעות המתות של שיטוט באינסטגרם ובפייסבוק. הלקוחות שלכם שם, למדו איך ללכוד את תשומת ליבם באמצעות יכולת שיווק.

הקורס אונליין הבא, מועבר על ידי גארי וויינרצ'וק, במהלכו הוא מלמד איך לבלוט בעולם של פיד עמוס וקשב מועט, והוא מומלץ מאוד:

לבלוט בפיד הרועש – גארי וויינרצו'ק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

המיוחדים של החודש

מה עוד מעניין אצלנו