10 אתרי תמונות חינמיים שכדאי לך להכיר (ללא זכויות יוצרים!)

תמונה אחת שווה אלף מילים, אבל איפה משיגים אותן? איגדנו פה רשימה של אתרי תמונות חינמיים המומלצים ביותר! לשמור במועדפים

כמה מילים על זכויות יוצרים של תמונות

אם יצרתם משהו, הוא שייך לכם. גם כשמדובר בתמונות, הזכויות שייכות למי שצילם אותן. זה ככה, הכי פשוט שיש. באתרי תמונות, נדרש תשלום עבור שימוש בתמונות. התשלום, מכסה את המשתמש מבחינה חוקית ומאפשר לו להציג את התמונה באתר, בבלוג או בעמוד נחיתה שברשותו. אבל זה לא נגמר פה – יש רשימה ארוכה מאוד של זכויות יוצרים – יש תמונות שמותר להשתמש בהן לשימוש פרטי בלבד, יש כאלה שאסור לערוך, ויש תמונות חינמיות לחלוטין – לשימוש מסחרי, לעריכה חוזרת ולמה שבא לכם.

אתרי תמונות חינמיים שבחרנו עם פינצטה במיוחד בשבילכם

רשימת האתרים הבאים היא חינמית לחלוטין, אבל אם אתם רוצים שקט נפשי, הכי טוב לקנות את התמונות ולהיות הכי מכוסים שאפשר. מעבר לזה, יש המון דרכים להשיג תמונות בחינם לניהול הבלוג שלכם עמו הטמעת אינסטגרם בפוסט, סרטוני יו טיוב והרשימה ארוכה.

האתרים הבאים מציעים תמונות בחינם, לשימוש חופשי:

1. UNSPLASH

אתר מעולה עם תמונות יצירתיות ואפילו אומנותיות, אבל לא רק. כולל מנוע חיפוש חופשי ותמונות שמתחדשות כל הזמן. אם תירשמו, תוכלו גם ליצור תיקיות שמורות תחת שמות ונושאים.

אתרים חינמיים לתמונות

2. KABOOMPICS

עוד מקור מעולה לתמונות חינמיות, שכולל בתוכו כלי יעיל לחיתוך תמונה והורדה שלה כבר במידת הרוחב המבוקשת. התמונות עצמן מגניבות, מעולות, ומתאימות לכל מטרה.

10 אתרי תמונות חינמיים

3. LIBRE STOCK

האתר הבא עושה משהו אחר – הוא אוסף תמונות חינמיות מאתרים אחרים ומאגד בתוכו תמונות ממספר מאגרים. איכות התמונות גבוהה ולמרות שמדובר בכמה מאגרים, התמונות שעולות במנוע החיפוש מגוונות ומצליחות לקלוע למטרה.

10 אתרי תמונות חינמיים

4. FINDA PHOTO

האתר הזה הוא למעשה עוד מנוע חיפוש שמאתר תמונות מאתרים חינמיים ומאגד אותם יחד. האתר נוח לשימוש ומאתר תמונות מרהיבות לשימושים שונים ומגוונים. כמו כן, אפשר לחפש בעזרת מנוע חיפוש, לפי צבע, או תגיות נפוצות.

10 אתרי תמונות חינמיים

5. PIXABAY

עוד אתר נחמד שכולל בתוכו תמונות מגוונות, ביניהן חובבניות ומקצועיות כאחד. נוח לחיפוש ומאפשר הורדה בכמה גדלים שונים, חיפוש באמצעות טקסט חופשי ותגיות.

10 אתרי תמונות חינמיים

6. FANCY CRAVE

אתר חמוד ביותר עם קופי מרענן וידידותי, מעלה מדי יום שתי תמונות חדשות לשימוש פרטי ומסחרי. לנרשמים לניוזלטר, אפשרות לקבל מדי שבוע 14 תמונות חדשות.

10 אתרי תמונות חינמיים

7. PEXELS

אתר עם תמונות מעולות לכל שימוש, ואפשרויות חיפוש נוחות לפי נושאים, דירוג צלמים וחיפוש פופולארי. התמונות עדכניות וייחודיות.

10 אתרי תמונות חינמיות

8. STOCKSNAP

מאגר מגוון של תמונות מעולות באיכות גבוהה שעשויות להתאים לאתרים ולסוגי תוכן שונים. אפשרויות חיפוש שיעזרו לכם למצוא את מה שאתם מחפשים, או תוצאות שלא חשבתם לחפש ותשמחו למצוא.

10 אתרי תמונות חינמיות

9. SKITTERPHOTO

עוד אתר חינמי מעולה עם מנוע חיפוש יעיל וקטגוריות שניתן לבחור מהן. התמונות עשויות להיות כבדות מאוד מאוד, אז תדאגו לתוכנת עיצוב תמונות מתאימה כדי לכווץ אותן אחר כך.

10 אתרי תמונות חינמיות

10. SPLITSHIRE

האתר האחרון ברשימה הזו של אתרי תמונות חינמיים, לא פחות טוב מהראשון (מנסים לומר שכולם פה "אחד אחד"!), ומציע תמונות מהממות ואיכותיות במיוחד, סרטונים בצורה שתקל עליכם את החיפוש – עם חלונית חיפוש באמצעות טקסט חופשי, קטגוריות נפוצות ובחירת העורכים.

10 אתרי תמונות חינמיים

צריכים עורך תמונות חינמי וטוב? נסו את 3 התוכנות הבאות>>>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

המיוחדים של החודש

מה עוד מעניין אצלנו