פרילנסרים? 3 אתרים לעבודות גרפיות מקצועיות בקלות

זקוקים לעבודה גרפית קלה ואין תקציב לאנשי מקצוע? 3 התוכנות הבאות לא מתיימרות להחליף מעצב בתשלום, אבל יוכלו לעשות יופי של עבודה במינימום מאמץ. ישר מהדפדפן

לא משנה באיזה תחום אנחנו עובדים – לפעמים אנחנו צריכים לבצע עבודות גרפיות קלות, או אפילו לשפר תמונה מהטיול האחרון, ואין לנו מושג קלוש בהפעלת פוטושופ. לפעמים, אנחנו מנהלים בלוג וממש חייבים אימג'ים מעלפים שיגרמו לגולשים שלנו להישאר, אבל אנחנו לא יודעים לצלם ובטוח שלא לערוך תמונות ברמה מקצועית. איך משיגים תמונות לבלוג שלנו?

זה קל, כי היום, בתקופה שבה אפשר לבצע שינויים בתמונות גם מטלפון נייד, לא חייבים לרוץ לקנות תוכנה כבדה שתאט את המחשב ותדרוש ידע מעמיק – דבר שעלול לבזבז המון זמן גם אם יש לכם רקע כלשהו.

ישירות מהדפדפן – התוכנות הבאות עשויות להיות התשובה למשימות אינטרנטיות כמו ריטוש תמונה, תיקון צבעים, חיתוך, התאמת גודל תמונה ואפילו יצירת באנרים, קולאז'ים וכרטיסי ברכה. מה הן ידרשו מכם? בעיקר עין טובה וקצת יצירתיות. חלקן מעניקות שירות פרימיום בתשלום נוסף, במחיר ממש לא מטריד.

1. Picmonkey

לפני קצת פחות מעשור היתה תוכנה מדליקה בשם "פיקניק". איפושהו במהלך 2013, גוגל פשוט רכשה אותה. הסיפור לא נגמר, מכיוון שיוצרי התוכנה הקימו את פיקמונקי – תוכנה לא פחות טובה מקודמתה, שדומה לה באופן לא כל כך מפתיע…

בפיקמונקי אפשר לעשות כמעט הכל – לשפר מראה עור ושיער, להלבין שיניים, לשפר תמונות באופן משמעותי וליצור כרזות יפיפיות באמצעות סטיקרים שובבים. אם אין לכם מושג איך להתחיל, יש שפע של שיעורים שילוו אתכם שלב אחרי שלב עד התוצאה הסופית.

2.fotor

פוטור, היא למעשה אחותה התאומה, אך הלא זהה של פיקמונקי. אפשר להבחין כבר ממבט ראשון שיש דמיון בין השתיים, מאופן הניסוח ועד למבנה הממשק. עם זאת, לפוטור יש את היתרונות שלה, כמו תבניות מוכנות מראש של עיצובים מוכנים מראש של הזמנות שמספיק לערוך בהן את הטקסט. בנוסף, כשיש שתי תוכנות דומות מאוד, אפשר לשחק בין השתיים ולהרוויח אלמנטים משתיהן, במיוחד כשזקוקים לעיצוב מאוד מסוים שיושב לנו בראש. גם כאן יש שיעורים והסברים ליצירת עיצוב ספציפי, ולכן היינו ממליצים למשתמשים היותר כבדים, להיעזר בשתי התוכנות במקביל.

3. Banner Snack

התוכנה הזו מתאימה מאוד לאנשים שעוסקים בשיווק דיגיטלי וזקוקים לבאנרים איכותיים שקל מאוד להכין דרכה, על פי מידות מוכנות מראש (עמוד קאבר או תמונת פוסט בפייסבוק) – גם ללא כל ניסיון בסיסי בעיצוב גרפי. מן הסתם, עדיין תצטרכו עין טובה, חוש לפרופורציות כדי להצליח לייצר משהו שלא יבייש את המותג, קטן או גדול. בתוכנה זו, מכיוון שאין אפשרות לשמור את העיצוב ולבצע בו שינויים, אם מדובר בצורך שוטף – מומלץ לרכוש את מנוי הפרימיום המוצע במחיר ששווה לחטוף.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

המיוחדים של החודש

מה עוד מעניין אצלנו