עדיין מורטת לעצמך את הגבות? יש משהו שאת צריכה לדעת

הודעה קשוחה במיוחד עבור המכורות לפינצטה: חזרנו לאייטיז, כבר לא צריך למרוט את הגבות.

במשך שנים, נשים מורטות לעצמן את הגבות – כל עשור והאופנה שלו: מאז שנות התשעים, מקובל היה למרוט את הגבות עד לרמה שרק קווי המתאר נותרו. זה לא היה דק כמו בשנות השבעים, אבל לא היה מקובל להשאיר יותר מדי עובי. מאז 2010, העניינים החלו להירגע ואפשר לומר שהגבות זכו להפסקה שלא נראתה כמותה, לפחות מאז שנות השמונים.

שלי פלדמן, מאפרת מקצועית מלונדון. מאפרת דוגמניות בהפקות אופנה, דוגמניות לאתרי ביגוד ואפילו שחקנים, חיה את הטרנדים השונים וענתה לשאלות שלנו לגבי הלוק המנצח של הגבות כרגע:

 

אז מה את רואה היום כשאת מאפרת דוגמניות, מהו הלוק השולט?

 

"הדוגמניות שאני מאפרת היום פשוט לא נוגעות בגבות שלהן בכלל. מעטות מנקות קצת ומשאירות גבות עבות, אבל הרוב, החל מדוגמניות בנות 14 ועד הותיקות יותר – פשוט זנחו את הפינצטה."

אז אם בכל זאת רוצים קצת למרוט את הגבות – איפה כן מורטים וכמה?

"היום, ללא ספק, לא נוגעים בגבות. מסירים כמובן את החיבור ביניהן (למי שלא רוצה להיראות כמו בנץ מרחוב סומסום), ואפשר 'לנקות' קצת מסביב, אבל זהו זה."

 

ולמי שלא ניחנה בגבות בריאות וצפופות, מהן אפשרויות האיפור?

"יש עפרונות- למראה יותר בולט, אבקה לגבות אבל אפשר להשתמש גם בצללית – זה נותן מראה יותר רך. יש גם ג'ל שהוא בולט והכי עמיד. את צביעת הגבות אפשר לקבע עם מסקרה מיוחדת לגבות או בעזרת מסקרה שקופה. בנוסף, יש היום סרום ושמנים שעוזרים לגדל את השיער. למשל, שמן קיק, או סרום ייעודי לגבות."

 

עבור מי שכבר מכורה קשות למריטה – איך נגמלים מהפינצטה?

 

1. לזהירות מביניכן: עיבוי הדרגתי של הגבות – בשיטה זו, מעבים את הגבות בהדרגה. למעשה, בכל ניקוי מוותרים על שורה אחת של שערות. השיטה אמנם דורשת פחות אומץ, אבל לוקחת המון זמן, במיוחד למי שיש שיער דליל בגבות, מה שעשוי להאריך את התהליך.

2. לא לבעלות לב חלש: נטישת הפינצטה באופן מיידי – כמו שזה נשמע, פשוט להפסיק לגעת בגבות עצמן. אפשר לנקות מסביב, באזור החיבור ובכל מקום שאינו קשור לגבה עצמה, וזהו. אם בחרת בשיטה הזו, תוכלי למלא את הגבות בצבע, עד שיצמחו לחלוטין.

בתמונה: שלי פלדמן בפעולה


בתמונה: המראה הטבעי

Playful

A post shared by shelly (@shelly_mua) on


בתמונה: דוגמנית צעירה עם גבות מלאות

Bts portfolio shoot #Lsmm

A post shared by shelly (@shelly_mua) on


בתמונה: מראה טבעי לחלוטין

A post shared by shelly (@shelly_mua) on


עקבו אחרי שלי פלדמן בפייסבוק>>>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

המיוחדים של החודש

מה עוד מעניין אצלנו