תנאי שימוש

תנאי שימוש ותקנון האתר

ברוכים הבאים לחנות האינטרנט Sugar! להלן תנאי השימוש באתר:

התקנון מתייחס לשני המינים ובא להסדיר את התנאים בין האתר www.sugar.co.il ("שוגר") ובין הקונה.
www.sugar.co.il הינה חנות מקוונת. ביצוע הזמנה באתר מהווה הסכמה מלאה לתנאים הכלולים בו.
הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר זה, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין "שוגר" , לכל דבר ועניין.
הגלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך, אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
גולש אשר רוכש מוצר(ים) דרך האתר מצהיר, בביצוע הקנייה, כי קרא ומסכים לתקנון זה במלואו.

1. הזמנות באתר

רשאי לקנות באתר כל מי שמלאו לו 18 שנים לפחות, ו/או חברה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
הזמנה תאושר לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי או מחברת paypal, ורק אם סיפק הרוכש את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה.
אנו מתחייבים שלא נעשה כל שימוש אסור באינפורמציה אשר מתקבלת מהלקוחות, בפרט,בפרטי תעודת זהות ומספרי כרטיס אשראי.
משלוחים יבוצעו בתוך 2-3 ימי עסקים מקבלת ההזמנה. ימי עסקים אינם כוללים סופי שבוע וחגים.
באם מוצר אזל מהמלאי, נודיע על כך למזמין ונאפשר לו לבחור כל מוצר אחר או לבטל את רכישתו.
איננו אחראיים לנזקים שעלולים להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים.
החנות אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או הבגדים שתמונותיהם מופיעות באתר .אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי. במידה ומוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי, תשלח ללקוח הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה החנות את הזכות להגיש ללקוח הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם הלקוח יקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתו מחדש. אם החליט לסרב, תימחק הזמנתו ולא נחייב את כרטיס האשראי שלו.
שוגר שומרת לעצמה את הזכות להעלות, להוריד ולשנות ככלל את מחירי המוצרים באתר ותנאי ומועדי המבצעים בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת.

אופן ביצוע הזמנה

1. לאחר ביצוע ההזמנה תישלח ללקוח הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתו. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים, הוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.
2. לאחר שנסיים לבדוק את פרטי החיוב ונקבל את אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי.
3. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר,כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיוב.
4. במידה ותחול טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תהא החנות רשאית לבטל את הרכישה ולא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה.
5. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. כמו כן, הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

אמצעי התשלום

1. באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך.
2. בחנות ניתן לשלם גם באמצעות מערכת התשלומים PayPal – גם במידה ואינכם בעלי חשבון PayPal, תוכלו לבצע רכישה דרך המערכת המאובטחת של PayPal.
3. שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
4. החברה רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שיתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.
5. כל המחירים שמופיעים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

ביטול עסקה

1. ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית וסגורים בסגירת היצרן ולא נעשה בהם כל שימוש וזאת בהודעה בכתב לדואר אלקטרוני: hello@sugar.co.il
2. לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר באמצעות הדואר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח). אם המוצר נבדק על ידי גורם מטעם החנות ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו המקורית וסגור בסגירת ספק, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה – הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה, או כל הוצאה או התחייבות אחרת שהחברה הוציאה או שהיא התחייבה והן בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה (וזאת עקב אופי המוצרים).
3. החזרת הפריטים תתקבלנה עד 14 ימים מיום קבלתם ובצירוף חשבונית הקנייה המקורית. אנא שמרו את החשבונית – מוצרים ללא חשבונית מקורית לא יתקבלו ולא יזוכו.
4. הלקוח יממן את עלות המשלוח חזרה לאחר שיצר קשר עימנו ונימק מדוע ברצונו לבטל את העסקה. הלקוח יזוכה במחיר המוצר בלבד ולא בדמי המשלוח ששילם. מוצר אשר נעשה בו שימוש אינו ניתן להחזרה.
כתובתנו למשלוח:
שוגר – אקליפטוס 3, ת.ד 10017, רמת ישי, מיקוד: 3009502
טלפון 054-7828352

תנאים נוספים

1. הפרטים האישיים אשר נמסרים בעת ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של החברה, החברה מתחייבת לא להעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.
2. בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", נבצר יהא החברה לנהל את האתר כתיקנו, לספק המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, יהא החברה רשאית לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם,בסעיף זה "כוח עליון" משמעו – לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי / אירוע בטחוני / אסון טבע, אשר יפרו את סדר ותקינות האתר.
3. החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ואו לבטל מכירה על פי שיקול דעתה באם יתברר לה שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כל שהוא כתוצאה מתקלה טכנית באתר.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.